Online filmy
   Přidat Filmy-ke-stazeni.eu k oblíbeným     Nastavit jako domovskou stránku  
Filmy ke stažení
 Bazén
 Jak se staví sen
 Letiště
 Velmi křehké vztahy
 

Hledání
 
Tip dne
 92. díl: Konečné rozhodnutí
  Online filmy - 92. díl: Konečné rozhodnutí
Docent Strnad nechce dovolit Ludvíkovi, aby odjel do ciziny a opustil nemocnici. Ludvík je ale rozhodnutý. Docent je zoufalý, prosí Helenu, aby mu ho pomohla zadržet. Helena si myslí, že by si Ludvík měl uvědomit, že Ludvík utíká před ním. Andrea oznamuje, kdo se stane přednostou neurochirurgie. Je to Bořek Wagner. Lukáš není ani moc zklamaný, ví, že to nemá cenu.
 

Nejnovější
 56. díl: Kapka štěstí
 55. díl: Vysoká hra
 54. díl: Vstřícné gesto
 53. díl: Drobná přímluva
 52. díl: Promyšlený plán
 51. díl: Malý velký hrdina
 50. díl: Riskantní zásah
 49. díl: Přehnaná očekávání
 48. díl: Pátek třináctého
 47. díl: Kdo uteče vyhraje
 46. díl: Krok zpátky
 45. díl: Vzorný tatínek
 44. díl: Dvojka z chování
 43. díl: Cesty se rozcházejí
 42. díl: Ten schopnější
 41. díl: Bez legrace nadace
 40. díl: Volání dálek
 39. díl: Na svobodě
 38. díl: Správná věc
 37. díl: Chybička se vloudí
 


Online hry
 3D hry
 Brutální
 Deskové
 Erotické
 Karetní
 Logické
 Postřehové
 Pro dva
 Skákačky
 Sportovní
 Střílečky
 Závodní
 Videa
 

Vítejte na serveru filmy-ke-stazeni.eu. Naleznete zde filmy ke stažení zdarma, online filmy ke shlédnutí a online filmy

Filmy ke stažení, online filmy, online seriály a online videa zdarma ...

Věříme, že naše filmy ke stažení zdarma vás zaujmou.

Nabízíme Vám filmy ke stažení. Filmy ke stažení si můžete prohlížet online přímo ze svého prohlížeče a nemusíte je stahovat na rozdíl od filmů, které nejsou online.
V menu najdete online filmy roztříděné do různých kategorií.
Online filmy jsou pravidělně přidávány.

Filmy ke stažení - nejnovější filmy ke stažení

Filmy ke stažení - 26. díl: Hra s ohněm Hodnocení:
Online filmy - 26. díl: Hra s ohněm
DETAIL
Simona si v nemocnici najde Helenu, která je zrovna na odchodu ze služby. Helena nechce nic slyšet, má od Krátkého instrukce, ale Simona ji citově vydírá, že ji musí vyslechnout. Nahází na Krátkého nejhorší špínu a obvinění a sehraje na Helenu zoufalou. Krátký nelení a vypráví zase svoje historky Wagnerovi, hlavně to, že kvůli Simoně zemřel Helenin snoubenec a málem Kristýna. Simona nosí jen smůlu a smrt. Helena je z informací od Simony smutná a bohužel to, že je Krátký zlý ji potvrdí i Liška. Krátký se hájí, že Liška a Simona jsou zaujatí a přece nebude věřit někomu jako Simona, která může za smrt jejího bývalého přítele Pavla.
Přidáno: ..     

Filmy ke stažení - 25. díl: Nedozírné následky Hodnocení:
Online filmy - 25. díl: Nedozírné následky
DETAIL
Jakub z Ilonina popisu divokého mejdanu s Viktorem pojme podezření, že jí bylo ublíženo a došlo ke znásilnění. Ví, že je Ilona submisivní a naivní a chce ji bránit. Vezme ji ke svému bratrovi na policii a začne to řešit. Vašek váhavé a nerozhodné Iloně moc nevěří a chce to prošetřit, vidí v tom celém spíš vehemenci svého bratra než zločin. Viktor si není vědomý, že by udělal něco špatného. Je zaskočený, co z obyčejného mejdanu vzniklo a štve ho, že je obviněn z tak závažného činu. Ilona Viktorovi nechce ublížit, ale má výčitky svědomí a stydí se, jak s ním v opilosti vyváděla. Viktor je naštvaný, že se to celé svádí na něj a vysvětluje Skálovým, že by nic Iloně nikdy neudělal, že obětí je tady on.
Přidáno: ..     

Filmy ke stažení - 24. díl: Silou vůle Hodnocení:
Online filmy - 24. díl: Silou vůle
DETAIL
Báru spekulace o Alexově nevěře raní. Alena ve své hlouposti ještě přilívá olej do ohně. Naivně věří, že se Bára a Alex naštvou a odstěhují se. Chce mít dům pro sebe. Cestou do nemocnice všem poreferuje o tajném vztahu Alexe a Andrey a drby se rozjedou. Alex si počká na Alenu a pořádně jí seřve. Pohádají se a jejich nevraživost je ještě prohloubí. Alenka si stěžuje docentovi.
Přidáno: ..     

Filmy ke stažení - 23. díl: Na usmířenou Hodnocení:
Online filmy - 23. díl: Na usmířenou
DETAIL
Andrea si domluvila setkání s Alexem a Krátký hoří zvědavostí, o co jde. Hned to běží zatepla říct docentovi. Krátký si myslí, že Andrea chce využít jeho vděčnosti a pokusí se získat Alexe jako spojence. Andrea se skutečně sejde s Alexem a usmíří se. Ale spíš než spojenci spolu flirtují. Andree se Alexandr líbí, mluví spolu o Ludvíkovi a upřímně si popovídají. Vyruší je Alena, která má nemístné řeči na Alexovu nevěrnou povahu. Andrea nechápe.
Přidáno: ..     

Filmy ke stažení - 22. díl: Hra na schovávanou Hodnocení:
Online filmy - 22. díl: Hra na schovávanou
DETAIL
Nataša a Lang se znají z minulosti, kdy měl Lang v Hradci nějaké podniky a Nataša tam pracovala na oddělení. Nataša se s ním bavit nechce, ale Lang je rád že ji vidí. Kdysi si byli blízcí, když se setkali na případu a ona jako strana zákona a on jako obviněný. Případ se vyjasnil a jejich románek skončil. Lang si myslí, že Nataša je dávno vdaná a vše odvál čas. Natašu ale setkání rozhodí.
Přidáno: ..     

Filmy ke stažení - 21. díl: Jiný stav Hodnocení:
Online filmy - 21. díl: Jiný stav
DETAIL
Lang je zaskočený Sylviným vyznáním, nikdy by ho nenapadlo na ni myslet jinak než na kamarádku. Sylva je zhrzená, když jí to i na rovinu řekne. Neví, co má dělat. Zdravotně je na tom špatně a ještě do toho přišla o svou lásku. Skála je ochotný Sylvě pomoct s léčbou ve Švýcarsku a domluvil jí to tam za minimální peníze. Slíbí jí, že jí budou držet s Petrem místo. Sylva je šťastná a vděčná. Musí se ale rozhodnout hned a okamžitě absolvovat testy a do týdne odjet. Sylva váhá, ale nakonec souhlasí, že pojede. Doma jí nic nedrží.
Přidáno: ..     

Filmy ke stažení - 20. díl: Tváří v tvář Hodnocení:
Online filmy - 20. díl: Tváří v tvář
DETAIL
Docent Strnad je k synovi odměřený. Usmíření se nekoná. Docent mu dokonce vyčítá, že nikam neměl jet a že svojí umanutostí si zkazil život a jemu rodinné plány. Navíc to vypadá, že bude muset být za převoz vděčný Andree. Mladý Strnad otce vyhodí. Alexe mrzí, že otec a Ludvík se nedokáží bavit ani po tak závažných událostech. Jako poslední ránu se Strnadovi dozvědí od Krátkého, že tajemným mecenášem byla skutečně Andrea. Docent zuří. Alex jí chce poděkovat a jde za ní. Andrea však nezklame a chová se povýšeně.
Přidáno: ..     

Filmy ke stažení - 19. díl: Brát, či nebrat Hodnocení:
Online filmy - 19. díl: Brát, či nebrat
DETAIL
Vašek je na bratra naštvaný, že operaci babičce nasliboval a slib nesplnil. Jakub ale nechce podrazit Andreu a zklamat profesně. Vašek s Jakubem hledají nové způsoby, jak operaci urychlit. Andrea úkoluje Jakuba, aby zjistil víc o její otravě. Jakubovi úkol přijde nesplnitelný, ale Andrea mu slibuje, že mu za to pomůže s babičkou. Jakub se dokonce ptá Báry, zda by se u tchána nepřimluvila, ale ta mu na rovinu řekne, že ne.
Přidáno: ..     

Filmy ke stažení - 18. díl: Bylo nebylo Hodnocení:
Online filmy - 18. díl: Bylo nebylo
DETAIL
Helena se snaží jen svou matku bránit, aby jí Skála nezraňoval svým nezájmem a myslí si, že jejich vztah pro Skálu nic neznamená. Skála si to chce vyjasnit s Eliškou a oba se shodnou, že bude lepší nelámat to přes koleno a nevzdorovat rodině. Rozejít se ale nechtějí. Mají se rádi jako přátelé. Krátký a Helena jsou spokojení a věří, že je po všem. Skála je z toho smutný a probírají to s Rubešem. Rubeš se cítí zdravotně velmi špatně a má strach, že se nedočká Vánoc.
Přidáno: ..     

Filmy ke stažení - 17. díl: V poutech Hodnocení:
Online filmy - 17. díl: V poutech
DETAIL
Daniela Hartlová je zatčená a podezřelá z vraždy manžela. Policie ji odveze do vazby. Na pomoc jí hned přichází její advokát Petr. Bohužel všechny důkazy svědčí v její neprospěch. Daniela se do svých výpovědí z nervozity zamotává. Petra mrzí, že k němu není upřímná a stále nějaká fakta mu zatajuje. Filip Rubeš má výčitky svědomí a myslí si, že za smrt Evžena může on.
Přidáno: ..     

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
21  22  23  24  25  26  27  28  29  

Filmy ke stažení

Filmy ke stažení si můžete prohlížet kdykoliv a kdekoliv, stačí jen trocha volného času :o)
Pokud se opravdu nudíte, prohlédněte si naše online filmy ke shlédnutí zdarma nebo online videa zdarma.
V každém případě, online filmy můžete prohlížet online, i když se nenudíte. Dívejte se na filmy online.
Online filmy vám přinesou mnoho online zábavy. Online videa zdarma také můžete prohlížet online. On-line filmy pravidelně přidáváme.
Pohádky online ke shlédnutí zdarma naleznete na Pohádky online.
Nepřeberné množství online filmů na Filmy online ke shlédnutí.
Filmy ke stažení zdarma jsou na serveru www.filmy-ke-stazeni-zdarma.eu .
Katalog filmů ke stažení movie library.
Filmy ke shlédnutí zdarma tříděné do kategorií naleznete na serveru Filmy ke shlédnutí zdarma.
Simpsonovi online jsou na serveru www.simpsonovionline.eu .
 

 
Filmy ke shlédnutí zdarma

Online filmy

Online filmy

Vše co je zdarma

Onlinefilmy

Filmy a TV

Hry na pc,hry ke stažení,online hry zdarma,hry na mobil

Přidat.eu záložku
 
  © Copyright 2009 filmy ke stažení kontakt: admin@filmy-ke-stazeni.eu
Prohlášení: Na tomto serveru se fyzicky nenachází žádné video ani audio záznamy. Filmy-ke-stazeni.eu slouží pouze k hledání filmů u jejich skutečných poskytovatelů.